koszyk online

Kółko i krzyżyk - GRA PLANSZOWA

Kółko i krzyżyk - GRA PLANSZOWA
Kółko i krzyżyk - GRA PLANSZOWA Kółko i krzyżyk - GRA PLANSZOWA Kółko i krzyżyk - GRA PLANSZOWA Kółko i krzyżyk - GRA PLANSZOWA Kółko i krzyżyk - GRA PLANSZOWA Kółko i krzyżyk - GRA PLANSZOWA Kółko i krzyżyk - GRA PLANSZOWA Kółko i krzyżyk - GRA PLANSZOWA
Nowa cena: 89.99 PLN


sztuk:


KÓŁKO I KRZYŻYK to jedna z najstarszych gier wszech czasów, w którą grał pewnie każdy z nas. Rozgrywana przez dwóch graczy zazwyczaj na kartce papieru w kratkę. Ale po co się nudzić skoro można urozmaicić sobie zabawę? Pomożemy Wam! Przedstawiamy Wam naszą NOWOŚĆ - oryginalną planszę do gry z rozmaitymi zawodnikami - do wyboru do koloru, możesz być kim zechcesz. Zapewniamy Was, że to nowe oblicze gry kółko i krzyżyk pochłonie was bez reszty i sprawi, że czas z bliskimi stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy.

 

W zestawie : 2 Zestawy graczy (6 do wyboru. Są to kamienie malowane ręcznie, z tej racji, zestawy różnią wielkością i nie są powtarzalne.)

Plansza - średnica ok 30 cm. (Plaster jest naturalny, nie jest poddawany obróbką, z czym mogą się wiązać naturalne pęknięcia)

2 Kubki o wymiarach - 10cm x 10cm x 10cm

Skrzynka o wymiarach - 40cm x 40cm x 9cm
HERN Tomasz Witek

Grzechynia 470

34-220 Maków Podhalanski

NIP: 552-123-37-26
tel. +48 663 946 091