Kółko i krzyżyk - GRA PLANSZOWA

89,99 zł
Brutto
Ilość

K&OacuteŁKO I KRZYŻYK to jedna z najstarszych gier wszech czasów, w którą grał pewnie każdy z nas. Rozgrywana przez dwóch graczy zazwyczaj na kartce papieru w kratkę. Ale po co się nudzić skoro można urozmaicić sobie zabawę? Pomożemy Wam! Przedstawiamy Wam naszą NOWOŚĆ - oryginalną planszę do gry z rozmaitymi zawodnikami - do wyboru do koloru, możesz być kim zechcesz. Zapewniamy Was, że to nowe oblicze gry kółko i krzyżyk pochłonie was bez reszty i sprawi, że czas z bliskimi stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy.

W zestawie : 2 Zestawy graczy (6 do wyboru. Są to kamienie malowane ręcznie, z tej racji, zestawy różnią wielkością i nie są powtarzalne.)

Plansza - średnica ok 30 cm. (Plaster jest naturalny, nie jest poddawany obróbką, z czym mogą się wiązać naturalne pęknięcia)

2 Kubki o wymiarach - 10cm x 10cm x 10cm

Skrzynka o wymiarach - 40cm x 40cm x 9cm

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.