Kufer DUŻY 35x25x22,5 cm PU0088

59,99 zł
Brutto
Ilość

Lubisz kolekcjonować biżuterię i inne ważne dla Ciebie przedmioty, ale nie masz specjalnego miejsca na swoje cenne rzeczy. Możesz przechowywać je w drewnianym kufru z wygodnym wiekiem.


ABSOLUTNY HIT TEGO ROKU


Ten elegancki gadżet możesz natomiast ozdobić metodą decoupage lub inną i postawić na komodzie, w pokoju czy w holu. Już nie musisz obawiać się, że zgubisz swoje ulubione przedmioty. Wszystko, co najcenniejsze znajdziesz w jednym miejscu. Drewniany kufer może być również idealnym prezentem dla bliskiej osoby.

Idealnie sprawdzi się jako pojemnik dla skarbów Twojej pociechy &hearts

WYMIARY: długość: 34,5 cm, szerokość: 24 cm, wysokość z nóżkami: 20 cm

Dziękujemy, zapraszamy ponownie :)

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.