Wyjątkowa Księga gości , serca , grawer 30x20cm

39,99 zł
Brutto
Ilość

Ponadczasowy pomysł na uchwycenie wspomnień z wyjątkowego dnia.

Księga gości najczęściej spotykana jest na ślubach i weselach. Coraz większa popularnością cieszy się także na innych ważnych uroczystościach typu : Chrzciny, Komunia, Narodziny dziecka.

Nasza księga gości pozwala wrócić do niezwykłych, cudownych chwil i przeżywać na nowo wspaniałe emocje, które towarzyszyły nam podczas tego wyjątkowego dnia.

Księga typu &quotDrop In&quot,- Goście zapisują życzenia na drewnianych sercach i wrzucają od góry

Rozmiar 30x40 cm

Po dokonanym zakupie prosimy w wiadomości mailowej o przesłanie tekstu jaki ma być wygrawerowany., oraz wielkości serc małe serca około 80 sztuk duże około 20 sztuk lub mieszane około 50 sztuk.

Po dokonanym zakupie prosimy w wiadomości mailowej o przesłanie tekstu jaki ma być wygrawerowany.

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.