SKRZYNKI NA WARZYWA średnie OWOCE REGAŁ 72cm BLAT

105,99 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 105,99 zł
ILOŚĆ (szt.)
help_outlineZapytaj o produkt
SKRZYNKI NA WARZYWA średnie OWOCE REGAŁ  72cm BLAT

SKRZYNKI NA WARZYWA średnie OWOCE REGAŁ 72cm BLAT

Akceptuję zasady polityki prywatności  

SKRZYNKI NA WARZYWA  OWOCE ŚREDNIE z BLATEM

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stworzyliśmy zestaw regałów, wykonanych z wysokiej jakości drewna czterostronnie obrabianego  ( szlifowanego ).

Skrzynki nie są lakierowane, więc można je malować, bejcować, impregnować

Idealne do przechowywania owoców i warzyw

Regał jest bardzo praktyczny, sprawdzi się nie tylko w domu (pokoju dziecięcym na przechowywanie zabawek, na buty ) ale także w sklepie, garażu.

Zestaw składa się z 3 skrzynek

REGAŁ POSIADA KÓŁKA I BLAT

Specyfikacja

  • Rozmiar: 31x25x72 cm
  • Rozmiar pojedynczej skrzynki: 31x25x22,5 cm
  • Materiał: Sosna
  • Kolor: Naturalny
  • Produkt nielakierowany
  • Każda skrzyneczka jest rozłączna.
47f08765846f9e0a6adf7865f715a1d6.jpg
MEB003

Opis

Kod producenta
regał na warzywa owoce pojemnik klapa
Producent
HERN
Głębokość
30
Szerokość
37
Wysokość
74
Stan
Nowy
Materiał wykonania regału
drewniany
Maksymalne obciążenie półki
15

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.