Szanowni Państwo,

W naszej ofercie dostępne są produkty wykonane z wysokiej jakości

wyroby z drewna

sosnowego oraz sklejki. Cały asortyment jest na bieżąco aktualizowany, a informacja o dostępności danego produktu natychmiast podawana jest na stronie e-sklepu. Zachęcamy zatem do bieżących i stałych odwiedzin.

Oprócz standardowych produktów, dysponujemy również możliwością realizowania zamówień indywidualnych na specjalne życzenie Klienta. Możemy realizować produkt o dowolnym kształcie i wymiarach. Dobieramy też kolor zamówionego towaru.

GRAWER NA SKRZYNKI DO WINA, PUDEŁKA DREWNIANE I POZOSTAŁE PRODUKTY Z NASZEJ KOLEKCJI

Sklep Hern ma też możliwość wykonania usługi grawerskiej, których cenę podajemy indywidualnie klientowi. Zamówienia specjalne wykonywane są w minimalnej ilości 50-100 szt. w zależności od zapotrzebowania na dany produkt.

U nas obowiązują ceny hurtowe, które ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę ilość zamawianego towaru oraz rodzaj. W ramach współpracy dajemy możliwość korzystania ze zdjęć znajdujących się na naszej stronie internetowej.

Aby przyspieszyć realizację transakcji, prosimy o przeslanie na podany adres e-mail niezbędnych informacji:

numer katalogowy produktu

ilość sztuk objętych zakupem

informacje do faktury

kolor produktu w przypadku występowania w różnych odcieniach

wymiar produktu w przypadku występowania w różnych wymiarach

Po otrzymaniu zamówienia, również za pomocą korespondencji elektronicznej, prześlemy przygotowaną dla Państwa ofertę. Poinformujemy również o przybliżonym terminie wysyłki zamówienia oraz prześlemy dane do przelewu.

WYROBY Z DREWNA - CENY HUROTWE

Hern – wyroby drewniane oferuje produkty wykonane z drewna sosnowego przeznaczone do zdobienia techniką decoupage. Oferujemy szeroki asortyment galanterii po cenach hurtowych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!