Produkcja wyrobów z drewna

Wraz z wieloletnimi procesami technologicznymi zawsze w parze szła natura. Do produkcji naszych wyrobów z drewna wykorzystujemy naturalne materiały. Nasza wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań, aby najwyższej klasy drewno zostało odpowiednio składowane i starannie sortowana zanim trafi do obróbki. 

Szukasz prezentu na Dzień Mamy? Poznaj nasze 3 propozycje!

26 maja przypada Dzień Matki – święto, które w Polsce ma szczególne znaczenie. Warto sprawić odrobinę przyjemności kobiecie, której tyle zawdzięczamy i sprezentować upominek miły jej sercu. Zobaczcie nasze 3 propozycje w tym temacie.

SKRZYNKI DREWNIANE

Pomysł pierwszy:

skrzynia z uchwytami

Każda mama prowadząca dom musi uporać się z dużą liczbą ściereczek, ręczników, pościeli na zmianę i wszelkich tekstyliów codziennego użytku. Sterta upranych rzeczy sama się nie poukłada. Można ułatwić mamie codzienne czynności i wręczyć jej skrzynię z praktycznymi uchwytami, w której znajdzie się miejsce na ułożone w kostkę tekstylia. Posegregowane i złożone rzeczy można umieścić na półce w szafie i sięgać po nie, gdy zajdzie taka potrzeba. Prawda, że proste?

Skrzynie Drewniane do Decoupage

SKRZYNKI Z WIEKIEM

Pomysł drugi:

skrzynia z wiekiem

Skrzynie drewniane były kiedyś obowiązkowym elementem, w którym znajdował się niemal cały dobytek rodziny. Dziś wybieramy je do domu z uwagi na funkcjonalność i wyjątkowy klimat, jaki wprowadzają do wnętrza. Można w nich przechowywać m.in. pościel czy bieliznę nocną.

Skrzynie Drewniane i Kuferki

PUDEŁKA DREWNIANE

Pomysł trzeci:

pudełka drewniane

Wiesz, że Twoja mama ma sporo biżuterii i w roztargnieniu zawsze szuka kolczyków do pary, które zostawiła w losowym miejscu? Ułatw jej codzienne szykowanie się do pracy i spraw jej puzderko, w którym będzie przechowywać swoje drobiazgi Skrzyneczka drewniana sprawdzi się do tego idealnie.

Pudełka drewniane