koszyk online

Drewniana skrzynka na Whisky zamykana na zatrzask PU0084

Drewniana skrzynka na Whisky zamykana na zatrzask PU0084
Drewniana skrzynka na Whisky zamykana na zatrzask PU0084
Stara cena: 19.99 PLN
Nowa cena: 18.99 PLN


sztuk:


Zastanawiałeś się nad czymś oryginalnym i wyjątkowym? Chcesz sprawić wyjątkowy prezent swojemu Klientowi, Partnerowi Biznesowemu lub bliskiej osobie?


DREWNIANA SKRZYNKA NA WHISKEY


Oferujemy Państwu elegancką skrzynkę na Whiskey, która zapewni tym szczególnym trunkom wyjątkową oprawę! Skrzynka przeznaczona jest na jedną butelkę Whiskey. Stanowi doskonałe połączenie prostoty i szyku, co czyni ją idealnym opakowaniem dla wytwornego prezentu dla nowożeńców.

Niezależnie od okazji, dobry alkohol zawsze będzie trafionym prezentem. Choć niektórzy twierdzą, że liczy się wnętrze, Ty doskonale wiesz, że także wygląd ma znaczenie. Dobre wrażenie można zrobić przecież tylko raz. Dlatego chętnie zapakujesz nalewkę do drewnianej skrzynki, skrojonej specjalnie pod jej wymiar. Z zewnątrz dołączysz bilecik z życzeniami lub samodzielnie wykonany okolicznościowy napis. W naszej ofercie zmajduje się również wełna drzewna, która zamortyzuje wstrząsy i będzie dodatkową ochroną dla butelki schowanej do środka. Pudełko na wino jest wykonane z sosnowego drewna wysokiej jakości, które przetrwa wiele lat. Pudełko idealnie nadaje się do ozdabiania metodą decoupage oraz innymi technikami zdobień.

Wymiary zewnętrzne: długość: 30,0 cm, szerokość: 14,0 cm, wysokość: 12,0 cm

Grubość ścianki: 1 cm

Będzie nam miło powitać Państwa w gronie naszych klientów. Dziękujemy za zaufanie.

Ten produkt został znaleziony dzięki takim frazom jak: 

 

skrzynka na wino, pudełko na alkohol, skrzynki na alkohol producent, opakowania na alkohol, opakownie na Whiskey
HERN Tomasz Witek

Grzechynia 470

34-220 Maków Podhalanski

NIP: 552-123-37-26
tel. +48 663 946 091