CHOINKA znicz Ubrana 42CM niebieska

40,00 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 40,00 zł
ILOŚĆ (szt.)
help_outlineZapytaj o produkt
CHOINKA znicz Ubrana 42CM niebieska

CHOINKA znicz Ubrana 42CM niebieska

Akceptuję zasady polityki prywatności  

CHOINKA Znicz 42cm niebieska

Choinka znicz sprzedawana z dekoracjami widocznymi na zdjęciach.

Znicze, które są istotnym elementem świąt, symbolizują nadzieję, oświetlając drogę w ciemnościach i wprowadzając uczucie bezpieczeństwa. Są one również symbolem pamięci i modlitwy za bliskich, którzy odeszli. Znicze dodają nie tylko światła, ale także głębi i refleksji do naszych domów, przypominając nam o istocie świąt.

Choinka natomiast jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Bożego Narodzenia. To drzewko pełne życia i zieleni, które niesie ze sobą optymizm i radość. Gałęzie choinki, ozdobione pięknymi bombkami, girlandami i koralikami, tworzą magiczny krajobraz świąteczny.

Świąteczne znicze z choinką to połączenie tych dwóch symboli. Wysokie i eleganckie znicze wkomponowane w kształt choinki tworzą wyjątkową kompozycję. Na ich płomieniach tańczą cienie, tworząc niezwykły efekt świetlny, który podkreśla piękno świąt. Znicze wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak szkło, metal czy ceramika, gwarantują trwałość i estetykę.

Znicz w zestawie

Specyfikacja:

  • Wysokość około 42cm
  • Szerokość 25cm
d613a93265707f8ed68e16d01a5014c3.jpg

Opis

Kod producenta
choinka
Stan
Nowy
Marka
inna|czterykaty24
Wysokość (cm)
Do 100 cm
Rodzaj choinki
sztuczna

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.