Domino - drewniana gra dla całej rodziny

22,99 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 22,99 zł
ILOŚĆ (szt.)
help_outlineZapytaj o produkt
Domino - drewniana gra dla całej rodziny

Domino - drewniana gra dla całej rodziny

Akceptuję zasady polityki prywatności  

DOMINO Z DREWNA

W naszej grze, płytki zostały wykonane ze sklejki drewnianej o grubości 5mm i ozdobione oryginalnymi motywami dziecięcymi.

Regulamin gry:

Gra przeznaczona jest dla 2,3 lub 4 graczy

Kostki odwraca się rysunkami do spodu i miesza. Następnie wybiera się gracza rozpoczynającego ( najczęściej jest to najmłodszy z graczy) Gracze pobierają płytki poczynając od rozpoczynającego, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, po jednej płytce lub od razu w odpowiedniej liczbie (zwykle nie więcej niż siedem), nie pokazując ich pozostałym graczom. Płytki pozostające na stole to &bdquotalon&quot. Rozpoczynający wykłada dowolną płytkę a pozostali, kolejno, dokładają swoje według ustalonych zasad.

Kostki dokładane są tak, aby stykające się pola miały taki sam rysunek. Jeśli kolejny gracz nie posiada kostki z takim samym rysunkiem, który mógłby dołożyć według podanej zasady, dobiera kostkę z pozostałej na stole puli. Według umowy, jeśli dobrana kostka również nie pasuje do wyłożonych, gracz dobiera dalsze kostki , aż do wybrania właściwej (lub wyczerpania talonu), lub ruch wykonuje gracz następny. Wygrywa gracz, który pierwszy wyłoży wszystkie posiadane kostki lub &bdquozamknie&quot grę wykładając kostkę jednym polem pasujący do jednego końca utworzonego z wykładanych kostek &bdquowęża&quot, a drugim &ndash do drugiego końca.

Każda płytka podzielona jest na dwa kwadratowe pola na każdym z pól 1 rysunek. W zestawie jest 28 kostek. Pudełko drewniane o rozmiarze 17x13

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.