Drewniane PUDEŁKO na Pierwszy ząbek zęby ząbki OKRĄGŁE 4.5x5.5cm

5,90 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 5,90 zł
ILOŚĆ (szt.)
help_outlineZapytaj o produkt
Drewniane PUDEŁKO na Pierwszy ząbek zęby ząbki OKRĄGŁE 4.5x5.5cm

Drewniane PUDEŁKO na Pierwszy ząbek zęby ząbki OKRĄGŁE 4.5x5.5cm

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Drewniane PUDEŁKO na Pierwszy ząbek zęby ząbki OKRĄGŁE 4.5x5.5cm

Unikalne i piękne drewniane pudełko na pierwszy ząbek to doskonałe miejsce dla Twojego dziecka, aby zachować trwałą pamiątkę z tego wyjątkowego momentu. Wykonane z wysokiej jakości drewna, pudełko jest trwałe i eleganckie.

Zadbaj o ten niezwykły etap w rozwoju Twojego dziecka, zachowując jego pierwsze ząbki w tym okrągłym pudełku. Idealne na prezent dla rodziców, które docenią nie tylko funkcjonalność, ale także estetykę.

Pudełko ma wymiary 4.5x5.5cm, co sprawia, że jest praktyczne i poręczne. Można je wykorzystać do przechowywania zębów mlecznych, które mogą być cenną pamiątką dla dziecka w przyszłości.

Dodaj wyjątkowy akcent do wspomnień Twojego dziecka dzięki oryginalnemu drewnianemu pudełku na pierwszy ząbek. Kup teraz i zachowaj cenne chwile na całe życie.

065d1edc1106323c24eca466d45c1658.png
8792c385ff015f8fb114f8749aa04727.png

Cechy produktu:

➡️Kolor : naturalny niemalowane

➡️ Wymiary: szerokość: 5.5cm, wysokość: 4.5 cm

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.