Drewniane pudełko, skrzynka na koperty ślubne 29x25x30 cm kluczyk

69,99 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 69,99 zł
ILOŚĆ (szt.)
help_outlineZapytaj o produkt
Drewniane pudełko, skrzynka na koperty ślubne 29x25x30 cm kluczyk

Drewniane pudełko, skrzynka na koperty ślubne 29x25x30 cm kluczyk

Drewniane pudełko, skrzynka na koperty wykonane ze sklejki o grubości 8 mm i wymiarach 29x25x30 cm z zamkiem i pozłacanym kluczykiem to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie do przechowywania cennych dokumentów, listów czy innych osobistych skarbów.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Drewniane pudełko, skrzynka na koperty wykonane ze sklejki o grubości 8 mm i wymiarach 29x25x30 cm z zamkiem i pozłacanym kluczykiem to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie do przechowywania cennych dokumentów, listów czy innych osobistych skarbów.

To solidne drewniane pudełko zostało wykonane z trwałej sklejki o grubości 8 mm, co zapewnia jego wyjątkową wytrzymałość i trwałość. Dzięki temu można być pewnym, że przechowywane w nim przedmioty są bezpieczne i chronione przed uszkodzeniami.

Pudełko ma wymiary 29x25x30 cm, co daje dużo miejsca na przechowywanie różnych rzeczy, zarówno większych, jak i mniejszych. To idealny rozmiar do przechowywania kopert, dokumentów, drogocennych pamiątek czy biżuterii.

Jednym z wyróżniających się elementów tego pudełka jest zamknięcie na zamek i pozłacany kluczyk. To dodaje mu nie tylko elegancji, ale także zapewnia ochronę przed nieautoryzowanym dostępem do zawartości. Klucz pozłacany zyskuje na prestiżu i nadaje pudełku wyjątkowy urok.

To pudełko może być wykorzystane jako element dekoracyjny w domu lub biurze, ale przede wszystkim jako praktyczne narzędzie do przechowywania i zabezpieczania ważnych przedmiotów. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i eleganckiemu designowi, doskonale łączy w sobie funkcjonalność i estetykę.

Wymiary: długość: 29,0 cm, szerokość: 25,0 cm, wysokość: 30,0 cm, grubość: 8mm, otwór: 17x0,6cm

Drodzy klienci, informujemy, iż produkty wykonywane są ręcznie. Rozmiar produktu może się różnić o +/- 1-3mm od podanego na aukcji.

Dziękujemy, zapraszamy ponownie :)

Drewniane pudełko, skrzynka na koperty ślubne

Opis

Szerokość
25cm
Wysokość
39cm
Długość
29cm

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.