Pudełko drewniane na obrączki ślubne PU0022

11,99 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 11,99 zł
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Pudełko drewniane na obrączki ślubne PU0022

Pudełko drewniane na obrączki ślubne PU0022

Akceptuję zasady polityki prywatności  

PUDEŁKO DREWNIANE NA OBRĄCZKI

Nie masz gdzie schować obrączek ślubnych? Ciągle gubisz ulubioną biżuterię? Oferujemy Państwu eleganckie pudełko drewniane na obrączki, w którym możesz przechowywać drobnych kosztowności. Dwie komory dodają przedmiotowi funkcjonalności, więc z powodzeniem możesz przetrzymać drobiazgi swoje i Twojego partnera. Wygodne zamykanie uchroni zawartość od kurzu. Produkt świetnie nadaje się do zdobienia metodą decoupage oraz innymi technikami, więc może stanowić element dekoracyjny dla każdej toaletki.

Wymiary: długość: 16,0 cm, szerokość: 12,5 cm, wysokość: 4,0 cm

Dziękujemy, zapraszamy ponownie :)

Ten produkt został znaleziony dziękim takim frazom:

pudełko drewniane na obrączki producent, skrzynka drewniana na koperty ślubne producent, pudełko drewniane na koperty ślubne, pudełko do kopert ,skrzynka do decoupage ,gadżety ślubne

.

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.