Pudełko drewniane na zdjęcia 15x21cm PU0078

15,95 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 15,95 zł
ILOŚĆ (szt.)
help_outlineZapytaj o produkt
Pudełko drewniane na zdjęcia 15x21cm PU0078

Pudełko drewniane na zdjęcia 15x21cm PU0078

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Jesteś miłośnikiem fotografii? Lubisz robić zdjęcia, selekcjonować je i najlepsze kadry wywoływać na papierze fotograficznym? Teraz wyjątkowe chwile uwiecznione na fotografiach możesz zamknąć w praktycznym pudełku na zdjęcia. Drewniany pojemnik prezentuje się bardzo estetycznie - będzie pasować do wnętrz w tradycyjnym, jak i nowoczesnym, na przykład do mieszkań w stylu skandynawskim czy Hygge. Co więcej, pudełko pozwala ochronić zdjęcia przed uszkodzeniami i umożliwia szybkie odnalezienie potrzebnej fotografii. Chcesz sprawić wyjątkową niespodziankę swoim rodzicom? Zrób sesję zdjęciową z dzieckiem, a efekty umieść w drewnianym pudełku i wręcz szczęśliwym dziadkom. Ich mina i blask w oczach &ndash bezcenne!

Wymiary zewnątrzne pudełka: długość: 24,0 cm, szerokość: 18,0 cm, wysokość: 5,5 cm

Wymiary wewnętrzne: przegrody na zdjęcia: długość: 22,0 cm, szerokość: 16,0 cm, wysokość: 4,0 cmDrodzy klienci, informujemy, iż produkty wykonywane są ręcznie.

Rozmiar produktu może się różnić o +/- 1-3mm od podanego na aukcji.

Dziękujemy, zapraszamy ponownie :)

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.