PUDEŁKO MERCI SERCE

17,99 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 17,99 zł
ILOŚĆ (szt.)
help_outlineZapytaj o produkt
PUDEŁKO MERCI SERCE

PUDEŁKO MERCI SERCE

Akceptuję zasady polityki prywatności  

PUDEŁKO NA MERCI SERCE

---------------------------------------------------------

MATERIAŁ: SOSNA KOLOR: NATURALNY

Zastanawiałeś się nad czymś oryginalnym i wyjątkowym? Chcesz sprawić wyjątkowy prezent swojemu Klientowi, Partnerowi Biznesowemu lub bliskiej osobie? Oferujemy Państwu świetne pudełeczko, które można wykorzystać jako opakowanie na merci, które później może służyć jako szkatułka na biżuterię czy różnorodne drobiazgi. Stanowi doskonałe połączenie prostoty i szyku.

Pudełko idealnie nadaje się do ozdabiania metodą decoupage oraz innymi technikami zdobień.

Również oferujemy Państwu możliwość grawera - logo firmy lub indywidualny. W takim przypadku bardzo prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wymiary zewnętrzne: długość: 21,2 cm, szerokość: 17,5 cm, wysokość: 2,5 cm

Wymiary wewnętrzne: długość: 19,6 cm, szerokość: 16,0 cm, wysokość: 1,5 cm

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.