Pudełko na alkohol WC, kibelek, wychodek z grawerem SK0029

39,99 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 39,99 zł
ILOŚĆ (szt.)
help_outlineZapytaj o produkt
Pudełko na alkohol WC, kibelek, wychodek z grawerem SK0029

Pudełko na alkohol WC, kibelek, wychodek z grawerem SK0029

Akceptuję zasady polityki prywatności  

PUDEŁKO, SKRZYNKA NA ALKOHOL WC, KIBELEK, WYCHODEK Z GRAWEREM &quotZAJRZYJ W RAZIE POTRZEBY&quot

MATERIAŁ: SOSNA KOLOR: NATURALNY

Pudełko w kształcie kibelka,, to nietuzinkowe opakowanie na alkohol. Nie jest tylko oryginalnym i praktycystycznym opakowaniem, ale także świetną pamiątką.

Na pudełku znajduje się napis &quot Zajrzyj w razie potrzeby&quot oraz wycięte serce.

Do pudełka zmieści się jedna butelka wybranego trunku. Zapewniamy, że nikt nie przejdzie obok niego bez zwrócenia na niego większej uwagi!

Wymiary: długość: 17,0 cm, szerokość: 10,5 cm, wysokość: 35,5 cm

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.