Skrzynka na trzy wina drewniana zasuwana SK0006

30,49 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 30,49 zł
ILOŚĆ (szt.)
help_outlineZapytaj o produkt
Skrzynka na trzy wina drewniana zasuwana SK0006

Skrzynka na trzy wina drewniana zasuwana SK0006

WYMIARY ZEWNĘTRZNE: długość: 36,0 cm, szerokość: 30 cm, wysokość: 11,0 cm

WYMIARY WEWNĘTRZNE: długość: 34,0 cm, szerokość: 28  cm, wysokość: 9,0 cm

Akceptuję zasady polityki prywatności  

WYMIARY ZEWNĘTRZNE: długość: 36,0 cm, szerokość: 30 cm, wysokość: 11,0 cm

WYMIARY WEWNĘTRZNE: długość: 34,0 cm, szerokość: 28  cm, wysokość: 9,0 cm


SKRZYNKA NA TRZY WINA ZASUWANA

Zastanawiałeś się nad czymś oryginalnym i wyjątkowym? Chcesz sprawić wyjątkowy prezent swojemu Klientowi, Partnerowi Biznesowemu lub bliskiej osobie?

Oferujemy Państwu elegancką skrzynkę na wino, która zapewni tym szczególnym trunkom wyjątkową oprawę!

Skrzynka przeznaczona jest na dwie butelki wina.

Stanowi doskonałe połączenie prostoty i szyku, co czyni ją idealnym opakowaniem dla wytwornego prezentu dla nowożeńców.

Podarunek można uatrakcyjnić wypełniając wolną przestrzeń wełną drzewną (dostępną również u nas), która zadba o wygląd i zapobiegnie uszkodzeniu butelki. Sprawdzi się również do posegregowania win w domowej spiżarni. Pudełko idealnie nadaje się do ozdabiania metodą decoupage oraz innymi technikami zdobień.

MATERIAŁ: SOSNA

WYMIARY ZEWNĘTRZNE: długość: 36,0 cm, szerokość: 30 cm, wysokość: 11,0 cm

WYMIARY WEWNĘTRZNE: długość: 34,0 cm, szerokość: 28  cm, wysokość: 9,0 cm

Drodzy klienci, informujemy, iż produkty wykonywane są ręcznie. Rozmiar produktu może się różnić o +/- 1-3mm od podanego na aukcji.

Grubość ścianki: 10mm

Po więcej przeróżnych skrzyneczek oraz pudełek zapraszamy do naszej oferty :)

SK0006

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.