Szopka rzeźbiona z drewna SZ0004

32,44 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 32,44 zł
ILOŚĆ (szt.)
help_outlineZapytaj o produkt
Szopka rzeźbiona z drewna SZ0004

Szopka rzeźbiona z drewna SZ0004

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Lubisz atmosferę Świąt Bożego Narodzenia w drewnianej chacie? Albo chciałbyś podarować swoim bliskim coś nietuzinkowego? Polecamy coś, co z pewnością spodoba się każdemu dziecku. Szopkę, która dopełni wystrój każdego wnętrza w Twoim domu. Dodatkowo, choinkę i postacie możesz ozdobić razem z dzieckiem metodą decoupage oraz innymi technikami, co przyniesie ogromną radość całej rodzinie i dopełni atmosferę rodzinnych świąt.

Drodzy klienci, informujemy, iż pudełka wykonywane są ręcznie. Rozmiar pudełka może się różnić o +/- 1-3mm od podanego na aukcji.

Wymiary: długość: 22,0 cm, szerokość: 4,5 cm, wysokość: 15,0 cm

Dziękujemy, zapraszamy ponownie :)

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.