WIANEK ŚWIĄTECZNY WIELKANOCNY STROIK WISZĄCY

Hern
35,00 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 35,00 zł
ILOŚĆ (szt.)
help_outlineZapytaj o produkt
WIANEK ŚWIĄTECZNY WIELKANOCNY STROIK WISZĄCY

WIANEK ŚWIĄTECZNY WIELKANOCNY STROIK WISZĄCY

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Wianek stroik dekoracyjny

Kompozycje sztucznych kwiatów to piękny i trwały sposób na udekorowanie wnętrza, który pozwala cieszyć się pięknem kwiatów przez wiele miesięcy. W zależności od preferencji, można stworzyć wiele różnorodnych kompozycji, w tym wianki, bukiety, stroiki i wiele innych.

Wianki z sztucznych kwiatów to jedna z najpiękniejszych i najbardziej popularnych kompozycji, która idealnie pasuje do różnych stylów wnętrz. Mogą być ozdobą na drzwiach, ścianach, stołach lub używane jako ozdoba na przyjęciach i weselach.

Sztuczne kwiaty do wianków są zwykle wykonane z trwałych i odpornych materiałów, takich jak plastik, tkanina, papier, czy guma. Dzięki temu zachowują swój piękny wygląd przez wiele lat, nie wymagając codziennej pielęgnacji, podlewania i wymiany.

Średnica: około 23cm, grubość 4cm30f4035816c8afd5f630842b90088a95.jpg

STK0002

Opis

Kod producenta
wianek
Stan
Nowy
Marka
HERN
Rodzaj
inne
Materiał
inny
Kolor dominujący
inny

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.