Piaskownica drewniana z opuszczanym DASZKIEM ŁAWKI niebieska

245,99 zł
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Piaskownica drewniana z opuszczanym DASZKIEM ŁAWKI niebieska

Piaskownica drewniana z opuszczanym DASZKIEM ŁAWKI niebieska

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Piaskownica drewniana  z ławeczkami i składanym daszkiem

Piaskownica wykonana jest z suchego, czterostronnie struganego drewna iglastego, pozbawiona jest ostrych krawędzi. Pomalowana jest atestowaną farbą.

Specyfikacja:

Wymiar zewnętrzny:  118x118cm

Wysokość: 120cm

Grubość desek: 2cm

PIASKOWNICA DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU ZAPAKOWANA W KARTON. W ZESTAWIE ZNAJDUJĄ SIĘ WSZYSTKIE ŚRUBY I WKRĘTY ORAZ INSTRUKCJA MONTAŻU.

9e426d44b1d8c599b9bef7b4d0927a4a.jpg

Opis

Kod producenta
piaskownica
Stan
Nowy
Rodzaj
Drewniane
Bohater
inny
Wiek dziecka
3 m +

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.