Skrzynka drewniana z wiekiem 40x20x13,5cm z zapięciem

28,99 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 28,99 zł
ILOŚĆ (szt.)
help_outlineZapytaj o produkt
Skrzynka drewniana z wiekiem 40x20x13,5cm z zapięciem

Skrzynka drewniana z wiekiem 40x20x13,5cm z zapięciem

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Drewniane pudełka to doskonały wybór dla tych, którzy cenią naturalne piękno i funkcjonalność. Nasze pudełka są ręcznie wykonane z wysokiej jakości drewna, co nadaje im wyjątkowy urok i trwałość. Każde pudełko jest starannie wykończone, mając na uwadze zarówno estetykę, jak i praktyczność. Dzięki solidnej konstrukcji i solidnym zamkom, nasze pudełka są idealne do przechowywania cennych przedmiotów, biżuterii czy pamiątek. Są również doskonałym pomysłem na oryginalny prezent. Drewniane pudełka to harmonia natury i funkcjonalności, której nie może zabraknąć w Twoim domu.

Wymiary zewnętrzne: długość: 40,0 cm, szerokość: 20,0 cm, wysokość: 13,5 cm

Drodzy Klienci, informujemy, iż produkty wykonywane są ręcznie. Rozmiar produktu może się różnić o +/- 1-3mm od podanego na aukcji.

Dziękujemy, zapraszamy ponownie :)

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.