WIANEK ŚWIĄTECZNY WIELKANOCNY STROIK WISZĄCY

35,00 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 35,00 zł
ILOŚĆ (szt.)
help_outlineZapytaj o produkt
WIANEK ŚWIĄTECZNY WIELKANOCNY STROIK WISZĄCY

WIANEK ŚWIĄTECZNY WIELKANOCNY STROIK WISZĄCY

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Wianek stroik dekoracyjny

Kompozycje sztucznych kwiatów to piękny i trwały sposób na udekorowanie wnętrza, który pozwala cieszyć się pięknem kwiatów przez wiele miesięcy. W zależności od preferencji, można stworzyć wiele różnorodnych kompozycji, w tym wianki, bukiety, stroiki i wiele innych.

Wianki z sztucznych kwiatów to jedna z najpiękniejszych i najbardziej popularnych kompozycji, która idealnie pasuje do różnych stylów wnętrz. Mogą być ozdobą na drzwiach, ścianach, stołach lub używane jako ozdoba na przyjęciach i weselach.

Sztuczne kwiaty do wianków są zwykle wykonane z trwałych i odpornych materiałów, takich jak plastik, tkanina, papier, czy guma. Dzięki temu zachowują swój piękny wygląd przez wiele lat, nie wymagając codziennej pielęgnacji, podlewania i wymiany.

Średnica: około 23cm, grubość 4cm

f65dd4f309c9282725bf9db5fcd2fa6e.jpg
STK0001

Opis

Kod producenta
wianek
Stan
Nowy
Marka
HERN
Rodzaj
inne
Materiał
inny
Kolor dominujący
inny

Drewno jest znane człowiekowi od zawsze. Od zarania dziejów pomagało w przetrwaniu, będąc tworzywem do budowania domów i materiałem służącym do rozpalania ognisk. Drzewo jako materiał pierwotny i naturalny ma doskonałe właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem - znacznie bardziej niż plastik - odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety się nie kończą. W najnowszych trendach projektanci wnętrz coraz częściej zwracają się w stronę naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna - zarówno jego gładkich wariantów, jak i desek o wyraźnym wzorze słojów. Nurt eko to hołd oddany naturze, która dostarcza wspaniałego surowca do dekorowania mieszkań. Co ważne - tworzywa biodegradowalnego, które wraca do przyrody, nie zaburzając jej pierwotnych procesów. Modny w ostatnich latach styl skandynawski i hygge, opierający się w dużej mierze na drewnie, to nic innego jak zwrot w stronę prostych wartości - szacunku wobec przyrody, spokoju, harmonii i umiłowania szlachetnej eleganckiej stylistyki. Marka HERN żyje w ścisłej symbiozie z regionem, z którego wyrosła. Czerpiemy pełnymi garściami z bogactwa lokalnej tradycji, śmiało łącząc ją z bardziej nowoczesnymi koncepcjami. Oddajemy w Wasze ręce przedmioty powstałe z szacunku do Makowa Podhalańskiego i tutejszych darów natury, przesiąknięte jego specyficznym duchem. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z drewna. Wszystko, co sprzedajemy, pochodzi z pracy naszych rąk. W sklepie online znajdziecie opakowania prezentowe, takie jak drewniane skrzynki na wino, pojemniki na czekoladę, książkę czy pudełka na herbatę, ale także produkty do decoupage, praktyczne skrzynie, zabawki z drewna oraz wiele innych. Prowadzimy sprzedaż indywidualną i hurtową.